Kategori arşivi: muhteşem yüzyıl izle

Sitemizde bu sayfada muhteşem yüzyıl izle içeriğini bulabilir ve muhteşem yüzyıl full izle ‘me imkanına sahip olursunuz.

Muhteşem Yüzyıl 114.Bölüm

Muhteşem Yüzyıl 114.Bölüm izle
Muhteşem Yüzyılın merakla beklenen son bölümü 4 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl 114. son bölümüyle yine hayranlarını ekranlara kilitliyor. Peki Muhteşem Yüzyıl 114. son bölümde neler yaşanıyor? Muhteşem Yüzyıl 114. son bölümü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz…

Ekranların uzun soluklu ve sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl hız kesmeden devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl 114. son bölümüyle yine heyecan fırtınası yaşatıyor. Peki Muhteşem Yüzyıl 114. son bölümde neler yaşanıyor? Muhteşem Yüzyıl’ı STAR TV’den canlı olarak izleyebilirsiniz

İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan, Tük dizi tarihinin en çok izlenen ve takip edilen yapımlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl 114. bölümü ile ekranlara geliyor. Her bölümü soluksuz takip edilen Muhteşem Yüzyıl ‘ın 114. bölümü bu akşam 20.00′den itibaren Star TV ekranlarında olacak.

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm özeti

Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Selim babasına kendini affettirmeye çabalarken, Süleyman ise Manisa’da şehzade olduğu günleri ve İbrahim’i hatırlar.

Nazenin ise Nurbanu’ya hizmet ettiği günlerin acısını çıkartmaktadır. Süleyman’ın gözdesi olduğunu hatırlatarak Nurbanu’ya emirler yağdırır. Hürrem ise yazdığı mektupta Nurbanu’ya onun ölüm emrini verir.

Rüstem’in Amasya eşrafına yazdığı mektuplara cevap gelir. Mustafa’yı köşeye sıkıştırmak için eline bir koz geçmiştir. Fatma ise Sokollu’yu Rüstem’e karşı kışkırtmaya çalışır.