Kategori arşivi: karadayı izle

90 yıllarını anlatan dizilerden karadayı izle tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. karadayı izle kenan imizarlıoğlu’nun en iyi dizilerindendir.

Karadayı 52.Bölüm hd

Karadayı 52.Bölüm izle
Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride’nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır.

Kara ailesi Nazif’in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir’in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir’i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan’ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay’ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan’ın değil, Nazif ve Mahir’in de başını yakacaktır.

karadayı son bölüm izle

Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin’in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride’yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur.
Karadayı 52. Bölüm Fragmanı İzle 30 Aralık 2013 – Atv haberi, Karadayı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Karadayı dizisini Atv ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz…

Karadayı 51.Bölüm izle

Karadayı 51.Bölüm izle
Nazif, Feride’nin karşısındadır. Herkes Feride’nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir’in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride kararını açıklar…
Mahir çok kere ölmesini dilediği Turgut’un yaşaması için mücadele etmektedir bu sefer. Çünkü onun cezasını çekmesini istemektedir. Oysa Mahir’in bilmediği, Turgut’un ölürken bile Mahir’i de yanında sürüklemeye çalıştığıdır
Mahir en büyük düşmanı Turgut’la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut’u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz.
Her hafra başı Pazartesi günleri Atv tv’de hd yayınlanan ve izleyicilerinde büyük beğeni ile izlenen Karadayı her zamanki kendi

karadayı son bölüm izle

Karadayı 48.Bölüm

Karadayı 48.Bölüm izle
Karadayı 48. bölüm fragmanı izle – dizi fragmanı – Karadayı 48. bölüm fragmanı izle çıktı. ATV ekranlarının en çok izlelenen dizilerinden birisi olmayı başaran Karadayı 48. bölüm fragmanı izle sizler için sitemize eklendi. Karadayı 48. bölüm fragmanı öldü olarak bilinen Savcı Turgut’un yeninden ortaya çıkmasına sahne oluyor. Karadayı 48. bölüm fragmanı yine büyük heyecana sahne oluyor.

İşte Karadayı 48. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti.

Karadayı 48. bölüm fragmanı Mahir ile Feride’nin Savcı Turgut’un büyük oyununu ortaya çıkarma cabalarına sahne oluyor. Savcı Turgut’un ölmediğinden artık tamamen emin olan ikili bir an önce onun ölmediğini ispatlamak zorundadırlar. Ama ellerinde bunu ispat edecek tek bir delil yoktur. Karadayı’da zaman hızla Feride ve Mahir’in aleyhine işlemektedir. Karadayı 48. bölümde Mahir ve Feride istediklerini yapabilecekler mi?

Karadayı’da öte yandan Savcı Turgut oynadığı büyük oyunun Mahir tarafından bozulduğunun farkındadır. Ve bu durum onun hiç mi ama hiç hoşuna gitmemiştir. Karadayı 48. bölümde Savcı Turgut’un yeni hamlesinin ne olacağı ise büyük bir merak konusu.

Karadayı 48. yani yeni bölümü ile 2 Ekim 2013 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.
http://www.dizideizle.org/karadayi-48-bolum-izle.html

Karadayı 43.Bölüm

Karadayı 43.Bölüm izle
Atv’nin en çok izlenen dizisilerinden olan Karadayı Fragmanı yayınlandı.Karadayı 41.bölüm fragmanı yayınlandı.Karadayı 41.bölümüyle 07ekim pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Atv’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Karadayı Fragmanı yayınlandı.Karadayı 41.Bölümü bomba gibi bir bölümle yine hayranlarının gönlünü feth edeceğe benziyor. Karadayı’nın 07 Ekim akşamı yayınlanacak 41. bölüm fragmanı ekranlarda yerini aldı. Karadayı 40. bölümüyle izleyicilerden tam not almayı başarmıştı. Karadayı 41.Bölüm fragmanı önceki gün Atv ekranlarında yayınlandı. Karadayı 41.bölümde neler oldu? Karadayı 41. bölümde nefes kesti…Mahir, Meclis’in aldığı karar doğrultusunde cezaevin çıkar ve kendini kurtarmak için kariyerini altına alıp Mahir olayını kapatabilmek için gazeteci Sinan ile nişanlılık arefeesinde olan Feride’nin yanında alır. Mahir, Feride’nin derhal bu işten vazgeçmesini ister fakat Feride korkunç bir çıkmazın içerisindedir, Nazif’ikurtarmak için çizdiği senaryoların camiada yankılanması ve Mahir’in bu işe son vermesi gibi zorlamaları Feride’yi iyice derinlere iter.

http://www.filmcukkaa.org/karadayi-43-bolum-izle.html